Naše historie

Jsme jedním z nejstarších výrobců cigaretových papírku na světě. Díky naším dlouholetým zkušenostem jsou naše výrobky vyladěny do nejmenších detailů.

1861

Položení základů

Náš příběh začíná. Byly položeny základy papírny v Olšanech. České a moravské země se rychle měnily na jednu z nejvíce hospodářsky rozvinutých oblastí Evropy. Do dnešní doby jsme hrdí na úlohu, kterou naše papírna hrála při rozvoji regionu.

1910

První cigaretové papírky

Začali jsme vyrábět cigaretové papírky pro domácí trhy i na vývoz. Vážka, Libella, Destila, Liliput, Crone, Salox, Piogo a mnohé další.

20. léta 20. století

Rozvoj výroby privátních značek cigaretových papírků

V tomto období jsme se začali více zaměřovat na výrobu cigaretových papírků privátních značek a podporu jejich růstu.

50. léta 20. století

Vážka a Libella se ujímají vedení

Vedle aktivní spolupráce s našimi obchodními partnery na jejich vlastních značkách jsme zdokonalovali také vlastních produkty. Na domácím trhu získaly na oblibě Vážka a Libella.

1997

Připojení k týmu

Naše společnost se stala součástí mezinárodní skupiny, která je dnes známá jako delfort. Naše nové spojení nám poskytlo více zdrojů pro řešení potřeb našich zákazníků.

2012

Stáváme se nezávislými

Vznikla společnost Roll4You! Naše oddělení pro výrobu cigaretových papírků se stalo samostatným členem skupiny delfortgroup. Nová společnost byla zřízena jako dceřiná společnost OP papírny, s.r.o.